طراحی سایت خبری

در سراسر کشور و جهان در هر لحظه اتفاقات جدیدی در حال روی دادن می باشد. برای مردم بسیار اهمیت دارد که در کوتاه ترین زمان از اخبار مطلع شوند زیرا بر بسیاری از جنبه های زندگی آنها تاثیر گذار است. با روش سنتی و چاپ بر روی کاغذ امکان آگاهی از اخبار در لحظه وجود ندارد. طراحی سایت خبری این مزیت را به وجود آورده که افراد جامعه قادر باشندآخرین اخبار را در سریع ترین زمان

و کمترین هزینه ممکن دریافت نمایند. سایت‌های خبری در حوزه‌های مختلف ازجمله پربازدیدی‌ترین سایت‌های اینترنتی هستند. اگر سایت شما یک طراحی مناسب داشته باشد، نسبت به سایر رقبا می‌توانید حجم بازدید و تعامل بیشتری را دریافت کنید. معمولاً بیشترین درآمد سایت‌های خبری از تبلیغات است. زمانی هزینه‌های تبلیغات شما نسبت به حالت معمول بالاتر خواهد بود که بازدید بیشتری را جذب کنید.

آموزش و پشتیبانی رایگان

آموزش تمامی بخش های سایت و پاسخگویی به صورت 24 ساعته

قیمت مناسب

امکانات کامل پشتیبانی رایگان با قیمت معقول و به صرفه

7 روز تست رایگان

امکان تست تمامی امکانات سایت به مدت 7 روز و کاملا رایگان

 

مراحل طراحی سایت خبری

طراحی یک سایت خبری ممکن است به نظر یک وظیفه ساده برای تیم طراحی سایت بیاید، اما در واقعیت این فرایند بسیار پیچیده است و به چندین مرحله تقسیم می شود. در ادامه، مراحل طراحی سایت خبری و نحوه قیمت گذاری آن را بررسی خواهیم کرد:

خدمات طراحی سایت وبینز-درباره ما-طراحی سایت آموزشی -طراحی سایت خبری-اعضای تیم :ایمان صفدرپور-شاهد بختیاری
خدمات طراحی سایت وبینز-درباره ما-طراحی سایت آموزشی -طراحی سایت خبری-اعضای تیم :ایمان صفدرپور-شاهد بختیاری
تعریف هدف

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با مشتری تماس بگیرد و هدف اصلی سایت را مشخص کند. به عبارت دیگر، باید بفهمید که سایت برای چه کاربردی طراحی می شود؟ این اطلاعات شامل نوع شرکت، محصولات و خدمات، هدف یا اهداف بازاریابی و هدف سایت هستند.

تحلیل رقبا

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با رقبای این حوزه آشنا شود و به صورت کامل بررسی کند که چگونه سایت های آن ها طراحی شده است. این باعث می شود تا بتوان بهترین راهکارها را برای طراحی سایت خبری پیشنهاد داد.

طراحی واسط کاربری

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با توجه به هدف و نوع شرکت، برنامه ریزی کند که چگونه طرح کلی سایت باشد. این طراحی شامل انتخاب رنگ ها، نوع فونت ها، طراحی لوگو و نوار منو و بخش های مختلف سایت است.

برنامه نویسی و توسعه

در این مرحله، تیم برنامه نویسی باید به طرح کلی سایت دست بزند و کد های مورد نیاز برای ساخت سایت را نوشته و اجرا کند.

تست و ارزیابی

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید سایت را برای تست و ارزیابی آماده کند. در این مرحله، تمامی بخش های سایت باید تست شده و هیچ گونه باگی وجود نداشته باشد.

رفع باگ ها

در این مرحله، همه باگ هایی که در مرحله تست و ارزیابی شناسایی شده اند، باید برطرف شوند. تمامی قابلیت های سایت باید بدون هیچ گونه مشکلی قابل استفاده باشند.

آموزش و پشتیبانی

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید به مشتری آموزش دهد که چگونه از سایت استفاده کند و در صورت نیاز، به مشتری پشتیبانی بدهد.

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت خبری

قیمت گذاری سایت خبری برای هر پروژه متفاوت است و بستگی به میزان پیچیدگی، تعداد صفحات، نوع ویژگی ها و قابلیت های سایت و زمان مورد نیاز برای طراحی سایت دارد. در بسیاری از موارد، تیم طراحی سایت با مشتری تماس می گیرد و پس از بررسی نیازهای آنها، قیمت نهایی را برای پروژه تعیین می کند. اگرچه قیمت گذاری برای هر پروژه متفاوت است، اما برخی عوامل مهم برای تعیین قیمت شامل این موارد هستند:

  • تعداد صفحات سایت
  • سطح سفارشی‌سازی
  • سطح پیچیدگی پروژه
  • نوع ویژگی ها و قابلیت های سایت
  • زمان مورد نیاز برای طراحی سایت
خدمات طراحی سایت وبینز-طراحی سایت خبری
خدمات طراحی سایت وبینز-طراحی سایت خبری

عوامل دیگر موثر بر قیمت طراحی سایت خبری

هزینه سئو و بهینه سازی سایت

از دیگر عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت خبری، سئو و بهینه سازی سایت است. اگر مشتریان عزیز تمایل به سئو سایت داشته باشند، با توجه به سایتشان و کلمات کلیدی مورد نظرشان، هزینه ای برای هر کلمه در نظر گرفته می شود.

هزینه پشتیبانی سایت

یکی دیگر از عواملی که در قیمت سایت خبری تاثیر گذار است، نوع پشتیبانی سایت است. تیم وبینز به مدت یک سال، پشتیبانی سایت را از طریق برنامه تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان، با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده می گیرد.

هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت

از عواملی که می تواند در هزینه ساخت وب سایت خبری تاثیر بگذارد، وارد کردن مطالب است. تیم وبینز، مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را رایگان طراحی می کند. ولی اگر کارفرما مایل باشد، با توجه به سایت و محتوای سایت، تیم ما مطالب سئو شده را وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد. 

هزینه ثبت دامنه

یکی از عوامل موثر در هزینه سایت خبری، هزینه ثبت دامنه است. دامنه چندین نوع است؛ دامنه ir  و دامنه های com و co به دلیل اینکه بین المللی هستند با قیمت دلار محاسبه میشود، مدام درحال تغییر است. دامنه های دیگری مانند tv  و... دارای قیمت های بیشتر می باشد، اما اگر شما دارای دامنه هستید و می خواهید طراحی سایت انجام دهید، هزینه ثبت دامنه از هزینه ساخت سایت خبری کم می شود

هزینه اختصاص هاستینگ

یکی از عوامل موثر بر هزینه طراحی وب سایت خبری، هاست مخصوص آن است. هاستینگ فضایی است که شما سایت و اطلاعات سایت را روی آن ذخیره می کنید و برای طراحی سایت خبری لازم می باشد. پایه اولیه میزان حافظه هاست 3 یا 4 گیگابایت است و با حداقل پردازنده و رم و پهنای باند؛ ولی با توجه به نوع سایت شما و فضای مورد نیاز و سیستم هاستتان هر زمان که مایل باشید قابل ارتقا می باشد. هزینه ارتقا هاست را به ارائه دهنده هاست پرداخت می نمایید.

قیمت طراحی سایت خبری

در کل، طراحی یک سایت خبری نیازمند تیمی از طراحان و برنامه نویسان حرفه ای است که مسئولیت هر یک از مراحل طراحی سایت را بر عهده دارند. که تیم طراحی سایت وبینز این کار را برای  شما تسهیل کرده است شما میتوانید با حداقل هزینه 13.900.000 تومان وب سایت خبری خود را بسازید.

(نکته :این مبلغ شروع قیمت بوده، و با توجه به مواردی که در مطالب بالا گفته شد متغییر خواهد بود، و متحمل هزینه بیشتر خواهد شد )