طراحی سایت فروشگاهی!!

قیمت گذاری برای طراحی سایت فروشگاهی به شدت وابسته به نوع و اندازه فروشگاه و همچنین خدمات و ویژگی های مورد نظر مشتری است. هزینه هایی مانند طراحی و برنامه نویسی، طراحی گرافیکی، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و هزینه های مربوط به ایجاد سیستم پرداخت و ارسال محصولات از جمله مواردی هستند که قیمت نهایی را تعیین می کنند. به طور کلی، قیمت گذاری برای طراحی سایت فروشگاهی در بازه چند میلیون تا چنداصل می تواند باشد.در ادامه به بررسی هزینه طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای می پردازیم.

آموزش و پشتیبانی رایگان

آموزش تمامی بخش های سایت و پاسخگویی به صورت 24 ساعته

قیمت مناسب

امکانات کامل پشتیبانی رایگان با قیمت معقول و به صرفه

7 روز تست رایگان

امکان تست تمامی امکانات سایت به مدت 7 روز و کاملا رایگان

 

 

 

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

طراحی یک سایت فروشگاهی ممکن است به نظر یک وظیفه ساده برای تیم طراحی سایت بیاید، اما در واقعیت این فرایند بسیار پیچیده است و به چندین مرحله تقسیم می شود. در ادامه، مراحل طراحی سایت فروشگاهی و نحوه قیمت گذاری آن را بررسی خواهیم کرد.

خدمات طراحی سایت وبینز-درباره ما-طراحی سایت آموزشی -طراحی سایت خبری-طراحی سایت فروشگاهی -طراحی سایت شرکتی-بنیانگذارن-ایمان صفدرپور-شاهدبختیاری-بردیانصیری شرف
خدمات طراحی سایت وبینز-درباره ما-طراحی سایت آموزشی -طراحی سایت خبری-طراحی سایت فروشگاهی -طراحی سایت شرکتی-بنیانگذارن-ایمان صفدرپور-شاهدبختیاری-بردیانصیری شرف
تعریف هدف

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با مشتری تماس بگیرد و هدف اصلی سایت را مشخص کند. به عبارت دیگر، باید بفهمید که سایت برای چه کاربردی طراحی می شود؟ این اطلاعات شامل نوع شرکت، محصولات و خدمات، هدف یا اهداف بازاریابی و هدف سایت هستند.

تحلیل رقبا

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با رقبای فروشگاه آشنا شود و به صورت کامل بررسی کند که چگونه سایت های آن ها طراحی شده است. این باعث می شود تا بتوان بهترین راهکارها را برای طراحی سایت فروشگاهی پیشنهاد داد.

طراحی واسط کاربری

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با توجه به هدف و نوع فروشگاه، برنامه ریزی کند که چگونه طرح کلی سایت باشد. این طراحی شامل انتخاب رنگ ها، نوع فونت ها، طراحی لوگو و نوار منو و بخش های مختلف سایت است.

برنامه نویسی و توسعه

در این مرحله، تیم برنامه نویسی باید به طرح کلی سایت دست بزند و کد های مورد نیاز برای ساخت سایت را نوشته و اجرا کند.

تست و ارزیابی

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید سایت را برای تست و ارزیابی آماده کند. در این مرحله، تمامی بخش های سایت باید تست شده و هیچ گونه باگی وجود نداشته باشد.

رفع باگ ها

در این مرحله، همه باگ هایی که در مرحله تست و ارزیابی شناسایی شده اند، باید برطرف شوند. تمامی قابلیت های سایت باید بدون هیچ گونه مشکلی قابل استفاده باشند.

آموزش و پشتیبانی

در این مرحله، تیم طراحی سایت باید به مشتری آموزش دهد که چگونه از سایت استفاده کند و در صورت نیاز، به مشتری پشتیبانی بدهد.

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت فروشگاهی

قیمت گذاری سایت فروشگاهی برای هر پروژه متفاوت است و بستگی به میزان پیچیدگی، تعداد صفحات، نوع ویژگی ها و قابلیت های سایت و تعداد محصولات و  زمان مورد نیاز برای طراحی سایت دارد. در بسیاری از موارد، تیم طراحی سایت با مشتری تماس می گیرد و پس از بررسی نیازهای آنها، قیمت نهایی را برای پروژه تعیین می کند. اگرچه قیمت گذاری برای هر پروژه متفاوت است، اما برخی عوامل مهم برای تعیین قیمت شامل این موارد هستند.

  • تعداد صفحات سایت
  • نوع ویژگی ها و قابلیت های سایت
  • تعداد محصولات
  • زمان مورد نیاز برای طراحی سایت
  • سطح پیچیدگی پروژه
خدمات طراحی سایت وبینز-درباره ما-طراحی سایت آموزشی -طراحی سایت خبری-طراحی سایت فروشگاهی -طراحی سایت شرکتی
خدمات طراحی سایت وبینز-درباره ما-طراحی سایت آموزشی -طراحی سایت خبری-طراحی سایت فروشگاهی -طراحی سایت شرکتی

عوامل دیگر موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

هزینه سئو و بهینه سازی سایت

از دیگر عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، سئو و بهینه سازی سایت است. اگر مشتریان عزیز تمایل به سئو سایت داشته باشند، با توجه به سایتشان و کلمات کلیدی مورد نظرشان، هزینه ای برای هر کلمه در نظر گرفته می شود.

هزینه پشتیبانی سایت

یکی دیگر از عواملی که در قیمت سایت فروشگاه اینترنتی تاثیر گذار است، نوع پشتیبانی سایت است. تیم وبینز به مدت یک سال، پشتیبانی سایت را از طریق برنامه تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان، با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده می گیرد.

هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت

از عواملی که می تواند در هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی تاثیر بگذارد، وارد کردن مطالب است. تیم وبینز، مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را رایگان طراحی می کند. ولی اگر کارفرما مایل باشد، با توجه به سایت و محتوای سایت، تیم ما مطالب سئو شده را وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد. 

هزینه ثبت دامنه

یکی از عوامل موثر در هزینه سایت فروشگاهی، هزینه ثبت دامنه است. دامنه چندین نوع است؛ دامنه ir  و دامنه های com و co به دلیل اینکه بین المللی هستند با قیمت دلار محاسبه میشود، مدام درحال تغییر است. دامنه های دیگری مانند tv  و... دارای قیمت های بیشتر می باشد، اما اگر شما دارای دامنه هستید و می خواهید طراحی سایت انجام دهید، هزینه ثبت دامنه از هزینه ساخت سایت فروشگاهی کم می شود.

هزینه اختصاص هاستینگ

یکی از عوامل موثر بر هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی، هاست فروشگاهی است. هاستینگ فضایی است که شما سایت و اطلاعات سایت را روی آن ذخیره می کنید و برای طراحی سایت فروشگاهی لازم می باشد. پایه اولیه میزان حافظه هاست 5 یا 6 گیگابایت است و با حداقل پردازنده و رم و پهنای باند؛ ولی با توجه به نوع سایت شما و فضای مورد نیاز و سیستم هاستتان هر زمان که مایل باشید قابل ارتقا می باشد. هزینه ارتقا هاست را به ارائه دهنده هاست پرداخت می نمایید.

پیشخوان وردپرس | خدمات طراحی سایت وبینز
پیشخوان وردپرس | خدمات طراحی سایت وبینز

قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

بسیاری از افراد تصور می کنند طراحی وبسایت اختصاصی مزایای بیشتری نسبت به طراحی وبسایت آماده دارد. اما این افراد اطلاع دقیقی از هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی ندارند؛ برای طراحی اختصاصی لازم است که برنامه نویس از ابتدا یک سایت را به کمک کدنویسی طراحی و آماده کند. به همین دلیل به زمان زیادی نیاز دارد که همین مسئله سبب 

چندین برابر شدن قیمت طراحی وبسایت اختصاصی خواهد شد. اگر ابتدای کار هستید، بهتر است از سیستم های آماده کمک بگیرید؛ اما در صورتی که می خواهید کسب و کاری با امکانات ویژه که در طراحی سایت های آماده وجود ندارد، داشته باشید، طراحی سایت اختصاصی برای شما مناسب خواهد بود. در ادامه عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را بیان می کنیم.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

در کل، طراحی یک سایت فروشگاهی نیازمند تیمی از طراحان و برنامه نویسان حرفه ای است که مسئولیت هر یک از مراحل طراحی سایت را بر عهده دارند. که تیم طراحی سایت وبینز این کار را برای  شما تسهیل کرده است شما میتوانید با حداقل هزینه 19.900.000 تومان وب سایت فروشگاهی خود را بسازید.

(نکته :این مبلغ شروع قیمت بوده و با توجه به مواردی که در مطالب بالا گفته شد متغییر خواهد بود و متحمل هزینه بیشتر خواهد بود )

خانهنمونه کارسفارشخدمات مامشاوره